درباره ما

میزبان لینک چیست؟ خدماتی که توسط ما ارئه می شود به همراه مزایا و نحوه ارائه را در این صفحه مشاهده کنید.

امروزه با گسترش استفاده از اینترنت، برای معرفی کسب و کار و رقابت با سایر رقبا، نیاز به طراحی سایت بیشتر احساس می شود. طراحی سایت و سئو کمک می کند، تا کسب و کار  و حرفه شما به کاربران بهتر معرفی شود. طراحی سایت و سئو اصولی دارد که باید یه صورت حرفه ای انجام شود. برای آشنایی با طراحی سایت و سئو با این مقاله همراه شوید.

طراحی سایت

طراحی سایت پروسه ای است که طی آن یک پایگاه اینترنتی برای ارائه خدمات، فروش محصولات و اطلاع رسانی ایجاد می شود. یک طراحی سایت از لایه سازی صفحات وب و تولید محتوا و همچنین طراحی گرافیکی و در نهایت سئو تشکیل شده است. امروزه از ابزارهای گوناگونی برای طراحی سایت استفاده می شود. تکنولوژی های CSS، PHP، HTML و … از تکنولوژی هایی هستند که یک طراح سایت با توجه به نیاز آن وب سایت و تخصصش از آن در طراحی سایت استفاده می کند. طراحی سایت به دو صورت استاتیک و داینامیک انجام می شود. در روش استاتیک برای هر صفحه بر روی سرور یک فایل ساخته می شود که هنگام فراخوانی آن صفحه توسط ماربر، این فایل از روی سرور فراخوانی شده و به کاربر نمایش داده می شود. این روش امنیت بالایی دارد و در هر سایتی حتما برای قسمت هایی از آن از روش استاتیک استفاده می شود. در روش داینامیک فایلی برای سایت بر روی سرور وجود ندارد. در واقع صفحه ثابت بوده و محتوای آن متغیر است. هربار که کاربر صفحه ای را جست و جو می کند، این صفحه بر روی سرور ایجاد می شود.

سئو چیست ؟

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو، جهت بهبود عملکرد سایت است که بر اساس استاندارد های موتورهای جست و جو انجام شده و این کار برای جذب هر چه بیشتر بازدیدکنندگان از یک وب سایت انجام می شود. همیشه نام طراحی سایت و سئو در کنار هم دیده می شود. بدین معنی که اگر در طراحی سایت اصول سئو رعایت نشود، طراحی سایت هیچگونه کمکی به برآورده کردن اهدافی که در طراحی ان مدنظر بوده، نمی کند. در سئو با تعیین استراتژی هایی در محتوا و تولید محتوای سایت، کارهایی انجام می شود که در جست و جوی گوگل نتایج بهتری برای این صفحه کسب شود. با یک سئو قوی و اصولی بازدیدکنندگان از آن وب سایت افزایش یافته و همین عامل موفقیت آن کسب و کار خواهد شد. یکی از الگوریتم هایی که برای کار سئو به وفور از آن استفاده می شود، Rankbrain است  که بسیار کارآمد است.

بک لینک چیست؟

بلک لینک در طراحی سایت و سئو به معنی لینک هایی است که سایت دیگری به سایت شما می دهد یا به عبارتی دیگر لینک خروجی از که از یک صفحه به صفحه دیگری است. بک لینک می تواند باعث افزایش بازدید و رتبه سایت شما شود. بنابراین بک لینک یکی از مهمترین قسمت های طراحی سایت و سئو است. البته دقت کنید که همه بک لینک ها خوب نیستند و ممکن است این لینک از سایت های غیر مرتبط باشد و برای افزایش رتبه سایت، باعث افت رتبه سایت شود. برای اینکه بهترین بک لینک را داشته باشید بهتر است از از سایت هایی با دامنه کشور خودتان لینک بگیرید که مرتبط هستند. این کار ممکن است در افزایش رتبه شما در سطح بین المللی تاثیر کمی بگذارد اما در افزایش رتبه کشور خودتان افزایش بسیاری خواهد گذاشت. بهترین روش برای فهمیدن اینکه بدانید صفحه ای که از آن لینک می گیرید، بلک لینک مفید به شما می دهد یا نه این است که بدانید تعداد لینک های خروجی از آن صفحه نباید خیلی زیاد باشد وگرنه برای شما مضر خواهد بود. موارد دیگری مانند Anchor text ، Domain Authority،Page Authority و … از عوامل تاثیر گذار بر بلک لینک هستند.

لینک بیلدینگ چیست؟

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در طراحی سایت و سئو، لینک بیلدینگ یا ساخت لینک است. همانگونه که گفته شد بلک لینک در طراحی سایت و سئو بسیار اهمیت دارد. لینک بیلدینگ به شما کمک می کند تا بک لینک های معتبری را برای افزایش رتبه سایت خود دریافت نمایید. به این نکته دقت کنید که همیشه تعداد لینک های زیاد برای موفقیت کافی نیست. لینک بیلدینگ با هدفی که برای یک کلمه یا عبارت دنبال می کند، ساخته می شود. عوامل موثر بر لینک بیلدینگ شامل موارد ذیل می باشد:

 •   تعداد لینک های موجود در صفحه ای که از آن لینک می گیرید.
 • رنکینگ و اعتبار صفحه ای که از آن لینک می گیرید.
 • عبارتی که برای لینک به صفحه شما بکار رفته است.
 • تعداد لینک های ورودی به یک سایت
 • کدام صفحه شما به آن لینک شده است.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی یکی از جدیدترین روش های برای سئو سایت است. در طراحی سایت و سئو، رپورتاژ آگهی اهمیت زیادی دارد. رپورتاژ آگهی یک خبر تبلیغاتی است و شامل گزارش یا آگهی است که به معرفی یک محصول یا یک شخص در سایت های تبلیغاتی استفاده می شود. همچنین رپورتاژ آگهی می تواند بصورت مقاله در سایت های خبری نیز باشد.این آگهی شامل یک تیتر، چند پاراگراف، عکس و هایپرلینک فالو می باشد. این متن ها باید جذاب باشد تا کاربران را به خود جذب کند. در تهیه رپورتاژ آگهی باید خبرنگار، مشاور بازاریابی و متخصص سئو با هم همکاری داشته باشند و نتیجه نهایی در سایتهای خبری معتبر منتشر شود.

تولید محتوا  چیست؟

شما می توانید با تولید محتوای مناسب برای سایتی که دارید، باعث افزایش بازدیدکنندگان شوید. اهمیت تولید محتوا در طراحی سایت و سئو امری بدیهی است.در واقع باید با محتوای سایت شما ، کاملا با کسب و کار و  شما مطابقت داشته باشد که برای اینکار می توانید از وبلاگ نویسان با تجربه ما که در این زمینه متخصص هستند، استفاده نمایید. محتوا اطلاعاتی است که از طریق سایت به کاربر منتقل می شود. در تهیه تولید محتوا نباید مطالب کپی باشند و حاوی مطالب صحیحی باشد. یک محتوای خوب می تواند بر روی کاربر تاثیر بگذارد و کاربر احساس می کند که شخص دارد با او صحبت می کند. محتوا می تواند یک متن، ویدئو، نظرات، پادکست، صفحات لینکی، نقد و بررسی یک کتاب و … باشد.

تبلیغ متنی در طراحی سایت و سئو

تبلیغ متنی یکی از روش های ارزان قیمت است که بنری تبلیغاتی را در یک قسمت از سایت قرار می دهد. تبلیغ متنی یکی از روش های موثر در طراحی سایت و سئو است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. تبلیغ متنی به شما این اجازه را می دهد که در همه صفحات یک لینک فالوور داشته باشید که به طور شگفت انگیزی باعث بالا رفتن افزایش رتبه سایت می شود. در واقع با هربار کلیک بر روی تبلیغ متنی، بازدیدی برای سایت شما ثبت می شود که همین امر باعث بالا رفتن رتبه سایت می شود.

نکاتی درباره سئو

علاوه بر روش هایی که در بالا ذکر شد و همگی جز بهترین روش های استفاده شده در طراحی سایت و سئو هستند، بهتر است نکاتی دیگر را نیز در طراحی سایت و سئو در نظر بگیرید. سعی کنید هنگام طراحی سایت و سئو یکبار موضوع سایت خودتان را در گوگل جستجو کنید و ببینید که گوگل چه پیشنهادات مرتبطی با کلمه مورد جستجو به شما می دهد، این پیشنهادات کلماتی هستند که بیشتر توسط کاربران مورد جست و جو قرار گرفته اند. شما می توانید از این کلمات به عنوان کلمات کلیدی در سایت استفاده کنید. نکته دیگر در طراحی سایت و سئو این است که همانگونه که محتوای سایت را سئو می نمایید، عکس ها را نیز با حجم و تگ و عنوان مناسب انتخاب کنید.

در طراحی سایت و سئو سعی کنید به سایت هایی مانند ویکی پدیا و سایت هایی که امتیاز بالایی دارند، لینک دهید. همچنین در طراحی سایت و سئو به این نکته دقت کنید که اکثر افراد ابتدا، سرتیترها را می خوانند سپس متن اصلی را مطالعه می کنند، پس سعی کنید سر تیترها قوی و خوب انتخاب کنید. در طراحی سایت و سئو دقت کنید که در صفحه تماس با ما اطلاعات دقیق و کاملی را بنویسید. اگر نقشه سایت را در گوگل ثبت کنید براحتی گوگل صفحات شما را ایندکس می کند، که بسیار در طراحی سایت و سئو اهمیت دارد. در طراحی سایت و سئو به این نکته دقت کنید که الان اکثر مردم با گوشی جستجو را انجام می دهند که سرعت صفحه سایت شما می تواند در بازدید های زیاد تاثیر داشته باشد، پس سعی کنید در طراحی سایت و سئو از فلش و عکس های باحجم بالا استفاده نکنید.

خدمات افزایش مخاطب شبکه های اجتماعی

امروزه در کنار سایت ها، شبکه های اجتماعی گوناگونی نیز به بازار آمده اند که بسیار پرطرفدار هستند و اگر شما خواستار فعالیت در این شبکه های اجتماعی و تبلیغات هستید، همانگونه که طراحی سایت و سئو  و روش های افزایش رتبه سایت برای رونق بخشیدن به کسب و کار و معرفی بهتر محصولات، بسیار اهمیت دارد، باید روش هایی برای افزایش هرچه بیشتر مخاطبان در شبکه های اجتماعی را نیز برای به هدف رسیدن بکار برد. برخی از  روش هایی که می توانید برای افزایش مخاطب در شبکه های اجتماعی بکار ببرید، شامل موارد ذیل است.

 • پروفایل های زیبا و قدرتمندی که شامل تمام اطلاعات شما است را ایجاد کنید.
 • مطالبی که به اشتراک می گذارید از کیفیت بالا و مرتبط برخوردار باشد.
 • تمام شبکه های اجتماعی موفق، امکان اضافه کردن دوستان را به شما می دهد. شما نیز در پروفایلتان این امکان را به کاربر بدهید تا فالوورهای شما بیشتر شوند.
 • اگر برای کسب و کارتان ، سایت نیز دارید سعی کنید در سایت لینک شبکه های اجتماعی که در آن عضو هستید را قرار دهید.
 • با یک حساب اجتماعی به حساب اجتماعی دیگرتان لینک بدهید.
 • شبکه اجتماعی توییتر می تواند به شما در جذب مخاطب کمک کرده و برای اینکار از تبلیغات توییتری استفاده کنید.
 • در شبکه اینستاگرام سعی کنید برای کپشن از هشتگ استفاده کنید.
 • از لوگوهای اختصاصی استفاده کنید.